Vernieuwde website BC Rebeo!

BC Rebeo Logo
BC Rebeo Logo

Met veel plezier kondigen we aan dat BC Rebeo een vernieuwde website heeft gelanceerd! We streven ernaar om onze leden en supporters een betere ervaring te bieden, zowel op als buiten het badmintonveld.

We nodigen u van harte uit om onze nieuwe website te verkennen en te ontdekken wat BC Rebeo te bieden heeft. Hier kunt u meer te weten komen over onze club, onze geschiedenis, speeltijden en competitie teams.

Bovendien vindt u ook informatie over al onze aankomende evenementen, toernooien en wedstrijden, zodat u altijd op de hoogte bent van de laatste ontwikkelingen binnen onze club. Bovendien houden we u op de hoogte van het laatste nieuws en updates over BC Rebeo.

Ontdek vandaag nog onze nieuwe website en bekijk de laatste nieuwtjes. Of u huidige speler bent, een potentiële nieuwe speler of gewoon nieuwsgierig bent naar wat onze club te bieden heeft, aarzel dan niet om een kijkje te nemen.

We kijken er naar uit om je te verwelkomen op ons nieuwe online platform.